czwartek, 20 czerwca 2013

Lista obiektów

Chcielibyśmy serdecznie przeprosić za tak długi czas bez oznak życia i jako rekompensatę powiadomić wszystkich, że lista obiektów naszego projektu jest już całkowicie gotowa! :)
Obowiązki związane ze studiami i nie tylko stanęły na drodze jej szybkiego powstania. Od ostatniego wpisu - kiedy to lista miała 155 obiektów i miała być niebawem rozesłana - okazało się, że należy ją jeszcze uzupełnić o kilka punktów z rejestru zabytków oraz uporządkować całość i poprawić numerację. Obecnie lista liczy 163 pozycje i zawiera specjalną rubrykę na propozycje uzupełnienia o kolejne obiekty :) Lista zostanie udostępniona online wszystkim uczestnikom projektu już niebawem, gdy tylko od ostatnich kilku osób otrzymamy potwierdzenie, że otrzymują wiadomości przesyłane przez grupę dyskusyjną. 
Lista obiektów będzie również dostępna tu, na blogu, pod odpowiednimi linkami po prawej. Zostanie ponadto stworzona mapka obiektów, jednak do tego zadania potrzebujemy pomocy uczestników, ale o tym i o innych zadaniach, do których będzie można się zgłaszać, powiadomimy uczestników przesyłając mailowo listę obiektów.

Pozdrawiamy serdecznie - i tych, którzy cieszą się urlopem bądź planują wakacyjny wyjazd - zachęcamy do odwiedzania zabytków techniki! :)

(A gdy ktoś zrobi zdjęcia - może nam je przesłać - opublikujemy album z fotografiami uczestników i sympatyków projektu na blogu oraz na naszej stronie na Facebooku!)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz