piątek, 22 marca 2013

Relacja ze spotkania organizacyjnego

Z małym opóźnieniem - za które przepraszamy - relacjonujemy środowe spotkanie organizacyjne naszego projektu!

dr hab. Miron Urbaniak, fot. Liza Stefanova
Na spotkanie przybyło ponad 40 osób, a wiemy także o kolejnych, które nie mogły zjawić się osobiście, ale zgłaszają się do nas innymi drogami - zatem ogromnie się cieszymy i wszystkim bardzo dziękujemy za zaangażowanie! Nasz projekt może zacząć ruszać pełną parą!

Na początku spotkania w ideę projektu wprowadził wszystkich opiekun naszego koła i badacz dziedzictwa kulturowego związanego z przemysłem i techniką, dr hab. Miron Urbaniak, później o samym projekcie opowiedział koordynator - Marcin Musiał.

Dyskutowaliśmy i zbieraliśmy pomysły, które teraz opracujemy, aby móc stawiać kolejne kroki. W ciągu najbliższych tygodni zostanie zamknięta lista obiektów i rozdzielone konkretne zadania. Również w sferze medialnej powoli nasz projekt zacznie się rozpędzać. Wkrótce, m.in.: udostępnimy listę oraz mapkę opracowywanych obiektów, zaprezentujemy inicjatywy z innych części Polski, które zajmują się podobną tematyką i będziemy na bieżąco przybliżać tutaj - oraz na Facebooku - wybrane obiekty.

Wciąż zapraszamy chętnych do włączenia się do projektu - nie tylko studentów i doktorantów, ale wszystkich zainteresowanych! A tych, których po prostu ciekawi postindustrialny Wrocław zapraszamy do śledzenia naszego bloga i strony na Facebooku.

dr hab. Miron Urbaniak i Marcin Musiał, fot. Liza Stefanova

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz